اطلاعیه سریال عاشقانه درباره شایعات اخیر

با توجه به شایعاتی که درباره سریال «عاشقانه» به گوش می رسد و در روزهای اخیر شدت بیشتری نیز یافته، روابط عمومی این مجموعه بر آن شد اطلاعیه ای رسمی در این خصوص تنظیم و به شرح ذیل اعلام نماید:

طی چند ماه گذشته و علیرغم وجود برخی مشکلات که در آینده ای نزدیک شفاف سازی مناسبی در مورد آن انجام می شود، باعث شد تا وقفه ای کوتاه و گذرا، در امر تولید این پروژه به وجود آید. خوشبختانه این مسئله بلافاصله با مشاوره و ورود افراد باتجربه و متعهد در این حوزه و با پیگیری منوچهر هادی که با وجود تمام مشکلات پیش آمده متعهدانه پای این کار ایستاد، مدیریت و حل و فصل گردید و بدینوسیله اعلام می گردد مراحل پایانی فیلمبرداری این مجموعه، از امروز کلید می خورد و به زودی نیز پایان می یابد.

ضمن پوزش از وقفه ایجاد شده، به اطلاع مخاطبان این مجموعه می رساند، پخش ادامه این اثر از روز دوشنبه ٢٨ فروردین آغاز و به صورت هفتگی و منظم تا پایان ادامه خواهد یافت.
از اینکه در طول ساخت و پخش مجموعه نمایش خانگی عاشقانه همراه ما بودید و با تهیه نسخه اصلی و قانونی، ما را در این راه سخت و دشوار همراهی و حمایت می کنید سپاسگزاریم. منتظر خبرهای خوب عاشقانه باشید.

مدیر روابط عمومی مجموعه نمایش خانگی عاشقانه / امین اعتمادی

4 دیدگاه

 • MohammadEven Reply

  فروردین ۲۱, ۱۳۹۶, ۴:۳۵ بعد از ظهر

  ♥♥♥منتظریم…..

 • Raha Reply

  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶, ۴:۱۱ بعد از ظهر

  تماشای فیلم از فیلیمو یا یوتیوب هم غیر اخلاقیه؟

 • جوادم Reply

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر

  سلام
  قسمت هفتم فردا میاد ایا؟

 • محمود Reply

  خرداد ۱۸, ۱۳۹۶, ۶:۰۸ بعد از ظهر

  قسمت یازده کی میاد؟

ارسال دیدگاه

دو × دو =

ورود

خوش آمدید

مرا بخاطر بسپار رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ثبت نام