علیرضا کاظمی پور

دردسرهای عظیم ماجرای آشنایی مردی ثروتمند با پسر فقیر و بیکاری است که در یکی از خانه‌های شلوغی که نمونه‌اش را در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی دیده‌ایم، زندگی می‌کند. از قضا مرد ثروتمند می‌میرد ولی زنده می‌شود و حالا او مدتی وقت اضافه در اختیار دارد که بتواند به اوضاع آشفته زندگی‌اش سامان بدهد و شاید در این مسیر پسر جوان هم از مهر و مکنت او بی‌بهره نماند.

این داستان با این همه کلیشه و تکرار، طوری به قلم علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی نوشته شده که مخاطبان زیادی هر شب پای تلویزیون می‌نشینند و تماشایش می‌کنند. اگر چه دردسرهای عظیم بی‌عیب نیست اما جزو سریال‌های پرمخاطب از کار در آمده است.

دردسرهای عظیم هفتمین سریالی است که علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی با هم نوشته‌اند؛ بعد از نگارش فیلمنامه آخرین دعوت، دلنوازان، زن بابا، خوش‌نشین‌ها، زمانه، آوای باران و تله‌فیلم‌های دنده معکوس، شاهد عینی و خداحافظ تهران آنها بی‌شک یک زوج هنری محسوب می‌شوند.

علیرضا کاظمی تقریبا پنج سال از سعید جلالی بزرگ‌تر است و همانقدر که علیرضا کاظمی‌پور آرام است، سعید جلالی پرشور و هیجان به نظر می‌رسد و به همین دلیل پاسخ بیشتر سوالات را از او می‌شنویم اما آنها با همه این تفاوت‌ها در نوشتن تفاهم دارند و توانسته‌اند آثاری خلق کنند که مردم دوستشان داشته‌اند و با دقت تماشا کرده‌اند.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

3 × 4 =

ورود

خوش آمدید

مرا بخاطر بسپار رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ثبت نام