محمدرضا نادری

محمدرضا نادری، سرمایه گذار اصلی سریال پرستاره عاشقانه و با عنوان مدیر گروه صنعتی دنا و مدیریت اجرایی سریال عاشقانه، پروژه جذابی در عرصه سریال های شبکه خانگی را به اتفاق تیمی حرفه ای، توانا و جوان آغاز نمود که حضور ستارگان بزرگ سینمای ایران، نظیر: محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، علیرضا زمانی نسب و با هنرمندی مهناز افشار در نقش گیسو به همراه کارگردان مطرح سینما، منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری و مهدی گلستانه و با به کارگیری نویسندگان ممتاز این عرصه، علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی، از افتخارات این مجموعه می باشد.

محمدرضا نادری، به عنوان یک مخترع و مدیر چندین شرکت دانش بنیان به وجه تمایز پخش و توزیع این مجموعه نیز اشاره نمود و از موارد بارز آن به ارائه طرح های ولت سریال با استراتژی تمرکز بر چهره ها سخن گفت . او اعتقاد دارد که دوران تبلیغات مستقیم محصولات و خدمات در رسانه ملی و شبکه خانگی به سرآمده و می بایست از هنر سینما و تصویر در امر فرهنگ سازی و کاربردهای محصولات و بویژه محصولات ساخت داخل، در متن فیلمنامه ها بطور غیرمستقیم استفاده شود و مخاطب را با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جذب نمود.

مخاطبین فیلم و سریال در حال حاضر بسیار هوشمند و باذکاوت هستند و دائما در حال مقایسه فیلم و برنامه ها با نمونه های خارجی و برنامه های ماهواره ای هستند و به هیچ وجه نمی بایست از این موضوع غافل شد.

همچنین بکارگیری فناوری های IT و شبکه های اجتماعی و ارتباط مستقیم با مخاطب و اهمیت به نظرات ایشان نیز برای اولین بار با این سبک و سیاق در حال انجام می باشد.

این مجموعه وب سایت متفاوتی دارد، که علاوه بر اطلاع رسانی و معرفی عوامل و اخبار، امکانات خرید اینترنتی را نیز دارا بوده و درگاهی مناسب برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار مرتبط با سریال می باشد.

محمدرضا نادری اعتقاد دارد، کارهایی که ساخته می شود باید در شان ملت بزرگوار ایران باشد و خاطرات آن تا مدت ها در یادها باقی بماند امیدوارم که “خاطره عاشقانه” هریه کوچکی برای مردم پر مهر و محبت این مرز و بوم باشد.

 

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

دو × 4 =

ورود

خوش آمدید

مرا بخاطر بسپار رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ثبت نام